VANČICA 2015

Pozvánka na poslední ročník motocyklového závodu VANČICA 2015 pořádaný dne 27. 6. 2015
Zdravíme všechny skalní příznivce motocyklového sportu kteří nás celé ty roky podporovali svojí účastí .  Letos naposledy se u nás připravují závody maloobjemových motocyklů a proto zveme všechny naše bývalé závodníky k poměření koňských sil .

Tyto poslední závody se uskuteční dne   27. 6. 2015 v Kašavě.  Závod se pojede i s malým počtem závodníkú což byl důvod zrušení minulého ročníku.

Prosím,  aby ti neurvalci kteří nám napsali ty sprosté imeily které mám uloženy i s adresy aby se nehlásili, jelikož je vyhodím. Vy ostatní jste Srdečně zváni k účasti jako závodníci i diváci.

Zde je plakát ke stažení : VANČICA 2015

Zde je přihláška ke stažení :přihláška-nová-2015

Propozice závodu  Vančica 2015

Kategorie:

1. jízdní kola

2. šlapadla (Babetta, Stadion, aj)

3. minibike do 3 kW

4. minibike nad 3 kW

5. Jawa 550, 555

6. Jawa 05, 20, 21, 23

7. Jawa 20,21,23 – upravené

8. Simson

9.junior do 10 let

Podmínky startu:

1. řidičský průkaz „M“

2. homologovaná přilba

3. brýle a rukavice

4. start na vlastní nebezpečí

5. obsah motoru závodního stroje do 50 ccm

Časový harmonogram:

1. 09:00 – 10:30 formální přejímka a technická kontrola

2. přidělení startovního čísla

3. 12:00 start prvního jezdce

Pravidla závodu:

1. každý závodník jede 2 jízdy, horší dosažený čas se ruší

2. počet jízd muže být pořadatelem před startem upraven

3. po jízdě zůstává závodník v depu za cílovým prostorem, na start další jízdy

bude uveden pořadatelem

4. výsledky a vyhlášení vítězu proběhne 20 minut po ukončení závodu

5. při podání protestu se stanovuje vklad 500,- Kč za každý protest

6. za předčasný start – penalizace 10 sekund

7. nesportovní chování – diskvalifikace

8. neuposlechnutí pokynu pořadatele – diskvalifikace

9. při závazné přihlášce bude závodník pojištěn – zajistí pořadatel

10. upravené malé motocykly – lišící se od tovární výroby

- výfuk

- palivová soustava

- karburátor

- ostatní úpravy

11. V případě, že v kategorii bude méně než 2 závodníci, vyhrazuje si právo pořadatel  přiřadit  závodníky  do  jiné kategorie a tu zrušit.

Vyplněný formulář přihlášky odešlete na meilovou adresu motoservis@motoservis-jakuba.cz , po příchodu vaší přihlášky vás zapíšeme a pošleme vám potvrzení o zapsání do závodů a taky startovní číslo. V případě nesrovnalostí a nebo  jakýkoli nenadálých událostí vás budeme kontaktovat pokud nám dáte vaše telefonní číslo.

POZOR !!! přihlášky budeme zapisovat do 25. 6. 2015 do 17,00 hod. Pak už nebude možnost se přihlásit!!

Děkujeme za váš zájem a za účast.

8 Komentářů ke článku “VANČICA 2015”

 1. Anonym napsal:

  Tak tento rocnik je zavodniku dostatek, dokonce si poradatel vybira kdo muze jet a koho tam nechce. Tak nejak jsem slysel, ze ti co vloni bojovali aby se zavod uskutecnil nesmi letos zavodit, nejsou vitani. Duvod? Neznamy. Zajimavy pristup. Mozna je opravdu cas skoncit.

 2. jakuba napsal:

  Dobrý den pane Lukáši Krause z Břestku, to že se uvedete jako anonym Vás neskryje, jste totiž jediný o kom jsme s tímto případem komunikovali, další věc, prozradila Vás Vaše IP adresa :) A ano, jak říká pan Lukáš Krause z Břestku,odmítli jsme jeho učast na letošních závodech. Minulý rok se závody zrušily po mimořádném zasedání pořadatelů, které se konalo 4 dny před závodem. V tu dobu bylo přihlášeno 16 startujích. Což je na obsazení 8 kategoriií prostě málo. V žádném případě tady nejde o peníze, protože náklady potřebné k uspořádání závodů jsou hodnoceny na 50 zaplacených startovních míst(rozhlas, časomíra, pojištění, reklama, ceny, umytí tratě, pronájem louky a další věci s tím spojené). Zároveň chci podotknout, že nejsme hlavní pořadatelé, ale pouze zprostředkovatelé přihlášek a technické přejímky. Přesto jsme si všechno vyslechli my, po zrušení jsme se dočkali několika emailů,kde jsme se dozvěděli jací jsme č….. a p…. a taky třeba to, jako v případě pana Lukáše Krause, že to děláme jen pro peníze, že na tom potřebujeme za každou cenu vydělat a že jsme prostě zbabělci…. a nyní se dočkáme dalšího jeho komentáře, nyní už anonymního(raději). Toto je důvod proč jsme odmítli jeho účast na letošních závodech a taky jsme mu to napsali do emailu, tak že nevím proč zde uvádí že důvod je neznámý, snad si o takovém člověku každý udělá obrázek.
  A samozřejmě, nyní to jsou poslední závody, má pan Krause jedinečnou možnost chopit se otěží a začat zde pořádat třeba 2x závody ročně.
  Jakuba Jiří

 3. Anonym napsal:

  Ano jsem odhalen, jde o to, ze kdybych to co jsem Vam vloni psal a vse bylo v dobrem! delal anonymne tak muzu letos klidne zavodit, zatimco ti co byli sprosti jsou v klidu, protezo se stydi za sve prispevky podepsat. A at si pane Jakuba rikate co chcete tak proste vloni v tom penize hrali urcite velkou roli, podle te komunikace co mezi nami probehla a mam ji ulozenou.
  Ja jsem ten spatny, protoze jsem se ozval? A co vase jednani zrusit zavod bez ohledu na pocet lidi kteri se byli ochotni prihlasit a prihlasili! Argument s malym poctem prihlasenych, byla s prominutim BLBOST!

  Ode me jste nedostali ani jedno sproste slovo na coz mam dukaz tak zapojte svoje IT schopnosti jiste velke kdyz dokazete odhalit anonyma a patrejte dal. kdybych vy chytraku chtel zustat opravdu skryty tak to bezproblmu udelam! Na Vase zavody neprijedu, uz mam nahradu, takze zbytecne gesto s vyhazovanim a kdybyste byl chlap tak si me tam enchate prijhet a vse si reknem do oci. To uz se bohuzel nestane.

 4. Anonym napsal:

  Ja zavody uz jednou poradal a priste uz tu chybu nikdy neudelam, ale nestalo se, ze bych je zrusil, odjeli se za kazdeho pocasi a za kazdou cenu. Protoze zklamat zavodniky je to posledni co by poradatel mel udelat. Mimochodem, informace pro ostatni kdo se planuji zucastnit zavodu. Hlidejte si soupere, bo „technicka prejimka“ se nekona.

  A ano jsem to porad ja! LK

 5. Marek Frolka St. napsal:

  Dobrý den,chtěl jsem se zeptet jestli mě a náš tým MFK vpustíte do závodu, když jsem také komentoval zrušení závodu? Je škoda že Váš závod končí,já jsem do Kašavy jezdil jako kluk závodit na minikárách,takže jsme přijeli z velkým očekáváním jak to bude.Závod mě velice nadchl,ale jak jsem psal vloni pokud se na závodech nebude závodit ale jenom stále na něco čekat,tím mám na mysli malí počet jízd tak bude malí počet závodníků.Máte jeden z nejatraktivnějších termínů na závod tak je třeba se nad tím zamyslet.Já pořádám dva závody pan LK mě taky nenadchnul ale na závodě mnou pořádaných mě nevadí.Můj email mc.frolka.f1@seznam.cz

 6. Lubik222 napsal:

  Hezký večer,
  jsem mile překvapen, že budou závody.
  Budu se těšit, loni to nevyšlo. Pro mě to bude poprvé a asi naposledy.
  Lubik222

 7. tom napsal:

  zdravim,kde najdu nejaky popis trate,delka,povrch atd,dik

 8. Zbyněk Vraštiak napsal:

  Dobrý den,jak to vypadá s účastí na letošním ročníku? Bude s kým závodit? Případným váhajícím účastníkům doporučuju se registrovat a přijet…každý ročník je originál a super..

 

Motoservis Jakuba běží na systému WordPress | RSS Článků | RSS Komentářů | Přihlásit se